ARTE SUAVE – MARTIN

TRÉNUJ S NAMI

Arte Suave Martin (ASMT) je certifikovaný športový klub Brazílskeho Jiu Jitsu (BJJ) založený v roku 2014 a profesionálne vybavená tréningová hala.

ASMT je súčasťou medzinárodnej línie A-Force BJJ, ktorá bola založená našim hlavným inštruktorom Andre “Tim” Monteiro (Black belt 3.stupeň).
Na Slovensku má zastúpenie pod názvom “A-FORCE BJJ lineage Slovakia” pod vedením Štefana Hupku (Black belt). Našim cieľom je reprezentovať a šíriť tento krásny a stále populárnejší šport a viesť ľudí k vzájomnej úcte a pokore.

Snažíme sa vytvoriť priateľské prostredie pre rozvoj a sebarealizáciu nielen prostredníctvom BJJ, ale všeobecne prostredníctvom akéhokoľvek športu. Preto sme založili a od základov vybudovali novú telocvičňu v Martine, ktorá svojim vybavením poskytuje perfektný tréningový priestor pre všetkých. Či ste žena, muž alebo dieťa, preferujete skupinové cvičenia alebo si radšej idete svoje. U nás si nájdete svoj priestor na cvičenie. Všetci ste vítaní!

ČO PONÚKAME:

  • Príjemné prostredie pre tréning s priateľskou atmosférou
  • Môžes sa stať členom úspešného zápasníckeho tímu
  • Aktívne sa zúčastňovať na národných a medzinárodných súťažných podujatiach, spoznať nových luďí a nové miesta
  • Tí, ktorí nemajú súťažné ambície, si osvoja prvky sebeobrany od základných pohybových drillov až po zložitejšie techniky
  • Výhodou sparingov v BJJ, je že môžete zápasiť naplno bez obmedzení, bez toho, aby ste akokoľvek zranili sparinga
  • BJJ tréning je tiež spôsob ako dostať telo do kondície, redukovať telesný tuk a spevniť svalovú hmotu
  • Skvelá forma odbúravania denného stresu

BJJ LÍNIA

Sme certifikovaný klub pod hlavičkou A FORCE BRAZILIAN JIU JITSU.  Hlavným inštruktorom je Andre „Tim“ Monteiro – Black belt, 3.stupeň.

V rámci Slovenska patríme do zoskupenia klubov „A FORCE lineage Slovakia”. Hlavný inštruktor a zároveň zápasník je Štefan Hupka (black belt).

Všetky odpovede na otázky ohľadom tréningov a telocvične nájdeš tu

NAŠI PARTNERI

doublesport.eu
A FORCE BJJ lineage Slovakia
sTC Púchov
Fighting Gym Topoľčany
Monkeys BJJ Zvolen
0 dní v týždni
0 skúsených trénerov
0 rôznych druhov tréningov
0 rokov zápasenia
0 členov klubu