UŽITOČNÉ INFO PRED/POČAS/PO TRÉNINGU

Úplne pre všetkých! Je jedno, či si žena, muž, dieťa, koľko mš rokov, či radšej cvičíš sám alebo v partii. Telocvičňa je rozdelená na 3 zóny, v ktorých si môžež zacvičiť sám alebo pod dohľadom trénera. Na výber je 7 druhov rôznych tréningov a obrovské množstvo cvičebných pomôcok.

Na tréningy, ktoré sú v rozvrhu sa nemusíš nahlasovať, telocvičňa je veľká, miesta je teda dosť. Ak je tréning náhodou zrušený, dozvieš sa o tom na našej facebook stránke. Ak však ideš na tréning úplne prvýkrát, môžeš nám dať vedieť, že prídeš cez rezervačný formulár alebo sa skontaktuj priamo s konkrétnym trénerom. On si tak bude vedieť lepšie zorganizovať tréning a pripraviť sa na nové posily

Základom je úsmev na tváry a chuť na sebe pracovať Potom to už závisí od druhu tréningu. Dones si pohodlné športové oblečenie. V prípade, že ideš na BJJ, budeš v budúcnosti potrebovať kimono. Na prvé tréningy však nie je povinnosťou. K dispozícií máme 2 oddelené šatne, osobitne pre mužov, osobitne pre ženy. Cvičíme bosí, resp. v ponožkách, keďže všetky tréningy sa cvičia na tatami. Výnimkou je funkčná zóna, kde odporúčame obuť si tenisky. Keďže na tréningoch naozaj makáme, zíde sa ti aj fľaša s vodou a uterák na utieranie potu. Vodu ti však môžme načapovať aj z vodovodu, prípadne si môžeš kúpiť iontový nápoj na bare.

Hneď po tréningu, keď sa prezlečieš/osprchuješ. Platí sa na bare a v hotovosti. Ceny tréningov sú individuálne, pre bližšie info kontaktujte telefonicky alebo fb/ig.  Ak sa chystáš chodiť pravidelne, môžeš si kúpiť permanentku za zvýhodnenú cenu, z ktorej ti bude tréner po každom tréningu odškrtávať vstupy.

Perfektné Snažili sme sa využiť priestor, čo najlepšie. Telocvičňu sme rozdelili na 3 zóny. Hlavnú časť tvorí priestor s tatami, kde prebieha väčšina tréningov. Druhá časť je funkčná zóna, vybavená hrazdami, lanami, kruhmi, expandermi, lavičkami, olympijskými činkami, saňami, pneumatikami, kladivami, kettlebelmi, medicimbalmi, činkami, TRX, bosu, trampolínkami, fitloptami, švihadlami a kadečím iným. Tretia zóna je kardio s orbitrekami, stepermi a veľkou trampolínou, ktorú si užívajú (nielen) decká. Počas tréningu ťa do najlepších výkonov motivuje hudba z nášho sound-systemu. Žáner závisí od gusta tvojho trénera. Pri vstupe je bar, kde si môžeš kúpiť ionťák, energetickú tyčinku, gainer alebo funkčné tričko nášho klubu od značky Under Armor. Počkať na tréning alebo pokecať o živote so spolu-cvičencami môžeš na gauči, ktorý je v kardio zóne. Šatne a WC nájdeš za rohom. V každej šatni máš 2 sprchy s teplou vodou, zástrčku na fén a obrovské zrkadlo. Ak to preženieš s tréningom alebo sa budeš potrebovať zrelaxovať, objednaj sa na masáž k Monike. Masérsky salón nájdeš hneď vedľa šatní.

Môžeš, všetko je o dohode. Zavolaj na 0908 838 692 (Ivan) alebo 0918 483 860 (Ondrej).

Super! Jasné, že môžeš. Všetko je opäť o dohode. Zavolaj nám na 0908 838 692 (Ivan) alebo 0918 483 860 (Ondrej) a my ti povieme, čo a ako.

Nenašiel si odpoveď na svoju otázku?